X

Få vårt nyhetsbrev med värdefulla tips inför starten och information om kostnadsfria evenemang.







Jag är intresserad av att starta företag tillsammans med andra
Jag arbetar på en myndighet eller liknande
Jag är medlem i ett kooperativt företag
Lämna följande fält tomt

Medarbetare och fler kontaktuppgifter


I Stockholms län finns två separata Coompanion-organisationer som samarbetar, Coompanion Stockholm och Coompanion Roslagen & Norrort.

Nedan hittar du alla våra medarbetare indelat efter område, samt faktureringsadresser.

Våra styrelser hittar du här:

Coompanion Stockholms styrelse eller Coompanion Roslagen & Norrorts styrelse


Coompanion Stockholm

Faktureringsadress:
Coompanion Stockholm, c/o Impact hub, Luntmakargatan 25, 111 37 Stockholm

Org nr 802013-9740

Mejla gärna fakturan till denna e-postadress 



Maria Aziz
Verksamhetsledare

070 726 48 01
maria.aziz@coompanion.se

 


Alexander Ingster Hofgren
Diplomerad rådgivare

070 726 48 02
alexander.ingster.hofgren@coompanion.se

 


Eric Edung
Verksamhetsutvecklare i Södertälje

070 726 48 04
eric.edung@coompanion.se

 


Maria Michael
Verksamhetsutvecklare

076- 255 70 07
maria.michael@coompanion.se

 


Katarina Nordin
Projektledare och diplomerad rådgivare

070 726 48 07
katarina.nordin@coompanion.se


 

Coompanion Roslagen & Norrort

Faktureringsadress:
Coompanion Roslagen & Norrort, Hantverkaregatan 24, 761 30 Norrtälje

Org nr: 769626-3115

Mejla gärna fakturan till denna e-postadress


Karina Johansson
Verksamhetsledare och rådgivare

073 912 64 72
karina.johansson@coompanion.se

 


Bridget Wedberg
Diplomerad rådgivare

0708 47 92 56
bridget.wedberg@coompanion.se

 


Sarah Thorsaeus
Diplomerad rådgivare

070 373 64 60
sarah.thorsaeus@coompanion.se

 


Caroline Mattsson
Marknadskommunikatör

0702 54 50 33
caroline.mattsson@coompanion.se

 


Veronica Eriksson
Ekonomiassistent

0176 176 50
veronica.eriksson@coompanion.se

 


Markus Grahn
Ekonomi/bokföring, administratör

0176 176 50
markus.grahn@coompanion.se


Konsulter

 

 

 

 

 

Roland Malm
Rådgivare 

070 726 48 09
roland.malm@coompanion.se