X

Få vårt nyhetsbrev med värdefulla tips inför starten och information om kostnadsfria evenemang.







Jag är intresserad av att starta företag tillsammans med andra
Jag arbetar på en myndighet eller liknande
Jag är medlem i ett kooperativt företag
Lämna följande fält tomt

Medarbetare


I Stockholms län finns två separata Coompanion-organisationer som samarbetar, Coompanion Stockholm och Coompanion Roslagen & Norrort.

Nedan hittar du alla våra medarbetare indelat efter område.

Våra styrelser hittar du här:

Coompanion Stockholms styrelse eller Coompanion Roslagen & Norrorts styrelse


Coompanion Stockholm



Maria Aziz
Verksamhetsledare

070 726 48 01
maria.aziz@coompanion.se

 


Emilia Darsell
Diplomerad rådgivare

070 726 48 08
emilia.darsell@coompanion.se

 


Mauricio Chacana
Diplomerad rådgivare och informationsansvarig

070 726 48 05
mauricio.chacana@coompanion.se

 


Alexander Ingster Hofgren
Diplomerad rådgivare

070 726 48 02
alexander.ingster.hofgren@coompanion.se

 


Eric Edung
Verksamhetsutvecklare i Södertälje

070 726 48 04
eric.edung@coompanion.se

 


Maria Michael
Verksamhetsutvecklare

076- 255 70 07
maria.michael@coompanion.se

 


Katarina Nordin
Projektledare och diplomerad rådgivare

070 726 48 07
katarina.nordin@coompanion.se

 


Roland Malm
Rådgivare 

070 726 48 09
roland.malm@coompanion.se


 

Coompanion Roslagen & Norrort

 

Bridget Wedberg
Verksamhetsledare och diplomerad rådgivare

0708 47 92 56
bridget.wedberg@coompanion.se

 


Sarah Thorsaeus
Diplomerad rådgivare

070 373 64 60
sarah.thorsaeus@coompanion.se

 


Karina Johansson
Rådgivare

073 912 64 72
karina.johansson@coompanion.se

 


Caroline Mattsson
Marknadskommunikatör

0702 54 50 33
caroline.mattsson@coompanion.se

 

 


Veronica Eriksson
Ekonomiassistent

0176 176 50
veronica.eriksson@coompanion.se

 


Markus Grahn
Ekonomi/bokföring, administratör

0176 176 50
markus.grahn@coompanion.se